FORGOT YOUR DETAILS?

VOLEYBOL

/ /

Kulübümüzün voleybol faaliyetleri 8 Kasım 2014 tarihi itibariyle başlamıştır. Yeni bir yapılanma oluşturularak voleybol sporunun içerisinden gelen, ilgili alanda akademik olarak çalışmalar yapan ve spor akademisi mezunu 3. Kademe Voleybol Kıdemli antrenörlük belgesine sahip Seda Nur ÖZDEMİR, ve yardımcı antrenör Barış DURANTAŞ ile çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız.

SPOR OKULU ve ALT YAPI ÇALIŞMALARIMIZ 2015- 2016 SEZONU

Kasım 2014 yılında spor okulu ile başlattığımız voleybol çalışmalarımız, planlamalarımız dahilin de altyapı takımı formuna dönüşerek 2015- 2016 TVF İstanbul Altyapı liginde KÜÇÜK KIZLAR ve MİNİK KIZLAR kategorisinde ligler de yer almıştır.

Böylelikle altyapı da her kategori de takımlarımızı aktif hale getirmek için ve A KADIN takımımıza oyuncu yetiştirmek amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız.

*2015-2016 sezonun da kendi yetiştirdiğimiz sporculardan oluşun KÜÇÜK TAKIM

2015- 2016 Sezonun da bulunduğu grupta toplamda 11 tane resmi lig maçına çıkan KÜÇÜK takımımız altyapı voleybol liglerin de İTÜ SPOR KULÜBÜ’nün aktif olmaya başladığının göstergesidir.

Minik takımımız 2015- 2016 sezonun da federasyonun düzenlemiş olduğu MİNİ VOLEYBOL turnuvasına katılmıştır. Lig usülü gerçekleşen bu turnuva da toplam da 11 takımla karşılaşmış bulunmaktayız.  Küçük ve Minik takımımız Kış ve Yaz ayların da ara vermeden antrenmanlarına devam etmiştir. Tüm antrenmanlarımız VADİ SPOR salonun da gerçekleşmektedir

TOP
X